Pokud jste již vyzkoušeli Rituál pěti elementů na vlastní kůži, nebo jste maséři a absolovovali jste kurz, můžete zde nechat Vaši zkušenost.

Rituál pěti elementů - kniha návštěv

Rituál pěti elementů

10 a 11.5 2012 jsme se zúčastnili kurzu v Praze. Dušan je skvělý masér a učitel. Prostě mistr v oboru. Sešla se skvělá partička milých lidiček. Hrozně rychle to uteklo a tak se budeme scházet a předávat zkušenosti. Dušane díky a všem doporučujeme. Člověk je po tomto kurzu spokojený, pohodový a happy. Zkuste a uvidíte :-)

Rituál pěti elementů

Ahoj všichni dobré duše, absolvoval jsem kurz Rituání masáže pěti elementů pod vedením Dušana a můžu všem jen doporučit, moc jsem si to užil...!!!

Poděkování - kurz Rituál 5 elementů

Díky moc za krásný komplex relaxační techniky a praktické rady s rozjezdem podnikání. Uvědomila jsem si, že opravdu v detailech mám velký prostor k růstu. No jo no, pořád se člověk učí :o). Díky Zdravím Pavla

Rituál 5 elementů

Děkuji, že jsem měla možnost absolvovat kurz této jedinečné masáže přímo od autora. Tato úžasná rituální masáž vám umožní naprosto vypnout a odpočinout si od každodenních starostí a načerpat tak novou sílu a energii. Díky moc, že jsem si masáž mohla vyzkoušet na vlastní kůži a mohu tento relax dopřávat i svým klientům.

Rituál pěti elementů

Jsem také absolventkou kurzu Rituál pěti elementů, který mě naučil Dušan, autor této metody. Jde o velmi příjemnou techniku, při které se klient dostává do hlubokého relaxu...tělo velmi odpočívá a startuje seberegeneraci. Po masáži se klienti cítí příjemně, uvolněně, jsou usměvaví a spokojení. Velmi doporučuji.

Rituál 5ti elementů

Kurz vřele doporučuji všem, kdo chtějí rozšířit své obzory o něco nového, originálního a neotřelého a nebo jen velice příjemně strávit dva dny a ještě se u toho naučit techniku této rituální masáže .)
Pod vedením Dušana je masáž skvělý zážitek a člověk se dozví spoustu zajímavých, pro praxi i život užitečných, rad a informací. Díky za to :)

Re: Rituál 5ti elementů

Byl to pro mě silný zážitek.Jsem ráda,že jsem tento kurz absolvovala.Byli super lidičky.Dušan má krásnou duši a srdíčko na dlani.Lepší masáž jsem nezažila.Pro mě šitá na míru.Ještě jednou moc děkuji za krásný víkend.Kurz všem doporučuji.

Rituál pěti elementů - kurz v Praze

Absolvování kurzu Rituálu pěti elementů pod vedením Dušana Jiráska pro mě byla krásná zkušenost. Dušana vnímám jako skvělého maséra a učitele praktikujícího holistický přístup k člověku, který nám na kurzu předal nejenom "know how" Rituálu pěti elementů, ale navíc mnoho užitečným informací a nových úhlů pohledu jak posunout práci maséra na vyšší stupeň kvality a být tak pro svět stále hodnotnějším přínosem :-)

Rituál pěti elementů-kurz

Krásné spojení intuitivního masírování do jasného a snadno přizpůsobivého řádu mě nadchlo. Navíc Dušan je skutečně krásná a příjemná duše na tom správném místě :-).
Ráda budu poskytovat rituál pěti elementů svým klientům a ráda se budu vracet k Dušanovi na masáže.
Óm Šánti

Rituál pěti elementů - masérnička

Po víkendovém kurzu jsem chtěla co nejdřív vyzkoušet novou masáž. Po ruce byla dcera, která má sice raději masáže intenzívní než relaxační, ale figuranta dělá ráda :-)
Už když jsem dokončovala element Země, objevilo se první škubnutí těla, které pomalu vypínalo:-) V tu chvíli zároveň ztichl i náš papoušek, který byl s námi v místnosti a do té doby se dožadoval pozornosti. S úsměvem mě napadlo, že ty energie snad vážně působí. Co je pro mě neuchopitelné, moc nechápu....to na vysvětlenou.
Mnohem později mi dcera se smíchem řekla, že si toho moc nepamatuje...jen teplý olej a taky chvilku kroužení prsty ve vlasech (při téhle zmínce skoro zavrněla jak kočka :D)
Po masáži na lůžku spala až do vyrušení zvonkem u dveří.
Pro mě důkaz, že co masáž slibovala, vážně funguje...i u těch, kteří jinak relaxační techniky nevyhledávají :-)
Dušanovi děkuji za trpělivost a krásný přístup k našemu různorodému kolektivu. Jeho projev je jedinečný.

Rituál pěti elementů

Krásný den všem :) Kurz Rituál pěti elementů v podání Dušana Jiráska se mi moc líbil. Byl to pro mě krásný, láskyplný a celkově velice "nabitý" víkend. Rituál pěti elementů je krásná, hluboce uvolňující masáž. Působí na mě lehce, přirozeně, plynule, bezpečně, jemně a silně zaroveň a to jak v roli maséra, tak i v roli toho kdo ji dostává. Velice za ní děkuji a vřele doporučuji! :)

Rituál 5 elementů

Někdy jste zkrátka ve správný čas na správném místě a cítíte, že vše tak nějak dává smysl. U Dušana na kurzu tento pocit budete mít jistě také... A co si z něj odnesete? Někdo víc, někdo méně, to je na vás. Pro mě jeden z nejsmysluplnějších a zároveň "prostých" kurzů s osobním i profesním efektem.

Kurz Rituál 5 elementů

Kurz, vedený v Praze Dušanem Jiráskem pro mě byl mimořádným zážitkem hned v několika směrech:
Absolvoval jsem již hodně kurzů a poznal řadu lektorů. Tento považuji, tak jako i lektora, za jeden z nejlepších. Jemné ale pevné vedení celé skupiny zkušeným, kultivovaným a velmi sympatickým Dušanem, vyzdvihuji právě kvůli své vlastní "schopnosti" být rušivým a obtížným účastníkem :-)
Rituál sám mě doslova nadchnul, protože po mnoha naučených "stylech pro samotný styl" jsem se setkal s originálním konceptem, který masér vymyslel pro klienta (a malinko pro sebe) a je to nesmírně znát. Když se spousta zkušeností a znalostí procedí skrz srdce, vyjde vám R5E ;-)!
No a také, i když to nebylo v osnovách a asi ani záměrem, Dušan nám ukázal, že myšlenka může konat. Přijal jsem to za své a cítím, že nejen poslední element, ale všechny mé masáže jsou od té chvíle trochu jiné...

Mimochodem, Dušan nám doporučil do předloženého schématu zpočátku zasahovat co nejméně, než si ho hlouběji osvojíme. Já jsem zatím Rituál poskytl pěti klientům. Vzájemně byli dost odlišní a na novinku v mé výbavě všichni reagovali drobnými "doporučeními" jak by si to představovali vylepšit. Ale všichni bez rozdílu se mi "zklidnili" již při důkladné ZEMI a všichni nejpozději u VZDUCHU lehce alfa-chrupkali. A všichni se jen těžko vzpamatovávali a byli nadšení. Takže mi dejte tak pět let a třeba s nějakým nápadem na vylepšení přijdu ;-)

Poděkování nejen za kurz Rituál 5 elementů

Chtěla bych poděkovat Dušanovi za krásný zážitek, kterého se mi dostalo v podobě jeho kurzu. Samotná masáž hovoří o svém stvořiteli mnohé, jeho otevřenost a laskavý přístup, jdoucí ruku v ruce s ochotou podělit se o své umění a vědění, mě prostě a jednoduše nadchla. Nejsem masér a až dosud nikdy mě ani nikoho v mém okolí nenapadlo, že bych jím mohla někdy být, ale díky Dušanovi se jím nejspíš opravdu stanu. Netušila jsem, že masáž může obdarovávat nejen toho, kdo jí přijímá, ale také toho, kdo jí dává. Během těch dvou dnů jsem se dozvěděla mnohem víc, než jak zvládnout všechny ty krásné techniky a jsem za to velmi vděčná. Jak už tu někdo přede mnou napsal, je skvělé být v ten správný čas na správném místě a já k tomu ještě dodám s těmi správnými lidmi. Doporučuji tento kurz nejen masérům, kteří chtějí svým klientům nabídnout něco opravdu nevšedního, ale i lidem, kteří hledají a možná sami ještě tak úplně nevědí co, protože já jsem to tu našla a jsem za to velmi vděčná. A co se praktického využití týká, včera jsem dokončila kurz, dnes jsem objednala masérské lehátko, už mám prvních 8 zájemců a nemůžu se dočkat.... Díky Dušane!

Rituál pěti elementů - kurz Praha

Tahle masáž a přístup Dušana na kurzu jsou naprosto jedinečné. Alespoň za sebe mohu říct, že jsem dostala mnohem více, než pro co jsem tam původně šla. Kromě toho, že je možné se tuto masáž opravdu během kurzu naučit, také informace, které Dušan sdílí, jsou nesmírně zajímavé a cenné. Možná, že někomu pomohou něco změnit, udělat poslední krok.....Díky Dušane.

Rituál Pět elementů

Naprosto úžasná masáž, na kterou se rozhodně nezapomíná. Určitě si ji ráda zopakuji a v budoucnu nabídnu jako jednu z procedur svým zákazníkům. Doporučuji všem :o)

Přidat nový příspěvek